İlçemiz Kaymakam Vekili Sayın Kemal Sefa GÖKMENOĞLU öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.
 
        
          İlçemiz Kaymakamı Sayın Kemal Sefa Gökmenoğlu, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi ile birlikte öğrencileri karne gününde yalnız bırakmayarak öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.
        ilk olarak Karakeçili İlkokulu’nda yapılan karne dağıtım törenine katılan Kaymakamımız Gökmenoğlu, öğrencilerin  karnelerini dağıttı. Burada yapmış olduğu konuşmasında, İlçemizde 579 öğrencinin karne heyecanı yaşadığını kaydederek, Öncelikle öğrenci velilerimize de şunu tavsiye ediyoruz; çocuklarınızın  tatilini verimli ve eğitim öğretim hayatlarına katkı sunacak şekilde geçirmelerini sağlayın. Çocukların oyun oynaması ile birlikte tabi ki onların kitap okumasını tavsiye  edin. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onların ne kadar kaliteli bir eğitim almalarını sağlarsak, geleceğimiz o kadar aydınlık ve  umut vaat eden bir pozisyonda olacaktır. Bu gün burada öğrencilerimize karne dağıtıyor olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum dedi . onbaş tatilinde gönüllerince eğlenmelerek 2. Döneme daha iyi bir motivasyonla başlarlar dedi.  
 
            Buradi programın ardından  Atatürk Ortaokulana geçen Kaymakamımız, burada da öğrencilerin karne mutluluklarına ortak oldu.
 
       Kaymakamımız Gökmenoğlu, İlçede eğitim durumunun iyi bir seviyede olduğunu, bunu daha ileri düzeye çıkarmak için öğrenci, öğretmen, idareci ve veli işbirliğiyle çalışacaklarını söyledi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                   
                                                                           https://www.cimer.gov.tr/